вівторок, 25 жовтня 2016 р.

Російські окупанти обстрілюють Маріуполь

Прес-офіцер сектору «Маріуполь» Олександр Кіндсфатер розповів, що російські окупаційні війська сьогодні здійснили на цьому напрямкові 8 обстрілів.

Так, з 15 до 17 годин вони вели мінометний обстріл Широкиного і Водяного, поклавши 80 мін калібру 120 і 82 мм. Також обстрілювали Павлопіль і Лебединське — там ворог вів вогонь з протитанкових гранатометів, кулеметів, стрілецької зброї.

При обстрілі Красногоровки російські окупанти потрапили в житловий будинок, на щастя, ніхто не постраждав.

Сили АТО двічі адекватно відкривали у відповідь вогонь, втрат у нас немає.

Заступник голови місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг заявив про погіршення ситуації на Донбасі.

«Ситуація з безпекою серйозно погіршилася. Минулого тижня ми зафіксували в два рази більше порушень режиму припинення вогню на лінії зіткнення в порівнянні з минулим тижнем», — сказав Хуг.

За даними ОБСЄ, найбільше порушень фіксується в районі Маріуполя.

Також слід відзначити, що сьогодні на маріупольському напрямку зафіксовано найбільшу кількість обстрілів — 26 випадків порушення режиму припинення вогню.
Тим часом 48% внутрішньо переміщених осіб, опитаних Київським міжнародним інститутом соціології, не мають наміру повертатися на колишнє місце проживання.

Про це свідчать результати опитування.

Респондентам було поставлено питання, чи збираються вони повертатися на колишнє місце проживання, якщо з’явиться така можливість.

При цьому 36% мають намір повернутися, а 16% не змогли відповісти.

Також 36% з тих, хто хоче повернутися, повідомили, що повернуться в місця свого колишнього проживання до переходу непідконтрольних територій під контроль України, 35% — до відновлення умов комфортного життя, 21% — до припинення бойових дій.

Крім того, за останні 6 місяців 69% переселенців не відвідували непідконтрольні території, 27% — відвідували своє колишнє місце проживання, 3% — відвідували інший населений пункт.

Методом особистого інтерв’ю з 22 липня по 16 серпня було опитано 1,5 тис. мешканців приймаючих громад і 1 003 переселенця у всіх областях, крім анексованого Росією Криму та окупованих територій Донецької і Луганської областей.

Як відомо, 61% переселенців заявили, що не відчувають до себе негативного ставлення на новому місці проживання.



Немає коментарів:

Дописати коментар